Szukaj

Wakacje

    Turyści, którzy decydują się na kupno wycieczek oraz wyjazdy wakacyjne do wielu krajów, w tym na terenie Europy, a także a terenie Ameryki oraz Afryki. Wszystkie osoby, które wykupiły dla siebie wycieczki mogą skorzystać także z opcji wykupienia wycieczek fakultatywnych. Tego typu wycieczki wykupuje się na miejscu, cena jest różna i zależy od bardzo wielu czynników. Wykupić można wycieczki droższe, które organizowane są do bardziej drogich miejsc. Warto więc już dziś zapoznać się z ofertą, tym bardziej, że oferta jest na bardzo wysokim poziomie. Wycieczki fakultatywne organizowane są dla różnych osób, które są zainteresowane nabyciem dodatkowych atrakcji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą, tym bardziej, że w większości kurortów oraz hoteli można wykupić dodatkowe wycieczki fakultatywne. Oferta jest bardzo bogata, tak więc na wycieczki można się wybrać razem z rodziną, przyjaciółki czy też z dziećmi. Oferta wycieczek oraz wyjazdów na kurortów jest stale wzbogacana, tak więc można dobrać coś dla siebie. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się wycieczki fakultatywne na terenie Egiptu, tym bardziej, że jest do zwiedzania oraz do oglądania bardzo wiele ciekawych oraz niezwykłych miejsc a także ośrodków wypoczynkowych. Polecamy już dziś zapoznanie się z usługami turystycznymi, tym bardziej, że w biurach podróży pracownicy dokładają starań, aby można było zaoferować swoim klientom usługi na bardzo wysokim poziomie. W organizacji wycieczek fakultatywnych pomagają lokalne biura podróży. Tego typu wycieczki można zorganizować od razu po przyjeździe, tak więc warto już dziś dobrać coś dla siebie. Przejazdy pomiędzy poszczególnymi miejscami oraz kurortami a także dojazd do muzeów organizowany jest przy pomocy rezerwacji hotelowych, a także przejazdów do lotnisk i z lotnisk. Polecamy zapoznanie się z warunkami przewozu znacznie wcześniej, tak aby cała podróż była zaplanowana w prawidłowy sposób. Polecamy skorzystanie z naszych innowacyjnych usług oraz atrakcyjnych wycieczek.

Wielcy podróżnicy czyli Martyna Wojciechowska i Wojciech Cejrowski

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać Martyny Wojciechowskiej. Choć pracowała jako prezenterka telewizyjna takich programów jak Big Brothers czy Automaniak to tak naprawdę jej kariera rozwinęła się dzięki posadzie redaktor naczelnej w National Geographic. Z każdego przywiezionego przez nią materiału widać jak wielką pasją są dla niej podróże, jak bardzo stara sie poznać i zrozumieć inne kultury świata i jak wiele swojego życia prywatnego poświęca, by realizować swoje pasje. Bardzo dużą popularność wśród szerokiej rzeszy odbiorców przyniósł jej program ,,Kobieta na krańcu świata”. Wrażliwa na losy ludzi, ambitna podróżniczka zwiedziła już prawie 100 krajów i pokazała, że jest w stanie odnaleźć się w każdych warunkach atmosferycznych i kulturowych. Pisarka i publicystka, dla której wzorem stała się twórczość Ryszarda Kapuścińskiego, ojca polskiego reportażu z powodzeniem wydaje swoje kolejne publikacje, które na rynku wydawniczym mają się całkiem nieźle. Jej przeżycia są tak bogate, że mogłaby nimi obdarować co najmniej kilka osób. Praca którą wykonuje każdego dnia wymaga wiele wysiłku, samozaparcia, zrozumienia dla innych. Piszą o niej w najbardziej prestiżowych magazynach, mówią w telewizji, prowadzą audycje w radiu. Sława i popularność Wojciechowskiej we wszelkich rodzajach mediów jest niekwestionowana. To co urzeka wiele osób to jej podejście do świata, ludzi, innych kultur, jej odwaga i otwartość na nowe przygody. Najnowsza książka podróżniczki, zatytułowana ,,Kobieta na krańcu świata 3” to opowieść o kobietach, które żyją w zupełnie innych realiach niż europejskie. W książce tej Wojciechowska stara się zgłębić ich motywy działania, wybory, podejmuje kwestię odmienności, bez potępiania, ucząc tolerancji

Inną bardzo popularną postacią w świecie podróżniczym jest Wojciech Cejrowski. Ten wielki miłośnik podróży, fotograf, dziennikarz od 2006 roku z powodzeniem  prowadzi swój autorski program ,,Boso przez świat”, w którym opowiada o o życiu i obyczajach panujących w różnych afrykańskich plemionach, ale nie tylko. Cejrowski był w Meksyku, Ekwadorze, Namibi czy na Madagaskarze. Jego relacje spotkały się z dużą aprobatą widzów, a program został odznaczony prestiżową nagrodą. Łatwość z jaką opisuje zjawiska przyrodnicze, faunę i florę różnych zakątków świata sprawia, że jego opowieści chętnie się słucha. Cejrowski jednak nie spoczywa na laurach. Wciąż planuje kolejne podróże, już ma pomysły na następne autorskie programy. Widać, ze podróżom oddał całe swoje serce.

3 Responses to Wielcy podróżnicy czyli Martyna Wojciechowska i Wojciech Cejrowski

Dodaj komentarz